Infiniti Nerenin Malı

2

Araç piyasasında ilgi çekici modelleri, lüks donanımları ve üstün özellikleri ile dikkat çeken markalar arasında, Infiniti serisinin yer aldığı da görülmektedir. Araçlar hakkında bilgi elde etmeyi düşünüyor iseniz ve Infiniti nerenin malı? Sorusunun cevabını arıyor iseniz, Infiniti, Nissan motora bağlı, Orta Doğu ve ABD Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan lüks otomobil markasını işaret etmektedir. Hong Kong genel merkezi üzerinde bulunan şirket, Bill Bruce tarafından 1989 yılında, aslen Tokyo Japonya üzerinde kurulmuştur. Nissan üst kuruluşu bünyesinde halen farklı serilerin üretimlerine devam edilmektedir.

Infiniti Hangi Ülkeye Aittir?

Infiniti marka araçların ilk olarak piyasaya 1989 yılında, Tokyo Japonya üzerinden üretilerek çıkmaya başladığı görülmektedir. Infiniti hangi ülkeye aittir? Günümüzde baktığınızda, şirketin, Infiniti şirketinin genel merkezinin  Hong Kong üzerinde yer aldığı görülecektir. Nissan üst kuruluşu ile birlikte araç üretimlerine, lüks serideki araçların üretimine ve uluslar arası piyasaya satışına halen devam edilmektedir.

Türkiye piyasasında da farklı marka ve modellerde araç portföyünün yer aldığı görülmekte olup, markanın ismi telaffuz edildiğinde, genelde konfor özelliklerinden taviz verilmeyen serilerin yer aldığı görülecektir. Genel sınıflandırma içerisinde, Q30 ve Q70 ile Q 50 ve Q 60 gibi modellerinin bulunduğu görülebilir. Dijital açıdan adapte olabilen yol tutuş sistemi, kendine has kıvrımları, ilham veren performansı, cüretkar tasarımı, kullanıcıyı harekete geçirilen teknolojik özellikleri şeklindeki ifadeler ile uluslararası piyasada bahsedildiği gibi, lüks araç kategorisinde kendini göstermektedir.

Mazda nerenin malı hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2 Comments
  1. Orkun says

    Açıkçası detaylı olarak bu marka ile bu site sayesinde tanıştım, ancak Volkswagen, Seat gibi markalar dururken araba tercihlerinde bu markayı görmezdim şahsen.

  2. Meral says

    Açıkçası Orkun arkadaşıma katılıyorum ve benim de araba tercihlerinde pek tercih edebileceğim bir marka değil bu İnfiniti markası.

Leave A Reply

Your email address will not be published.