BMW M6 Gran Coupe

22

Güç ve şıklığın mükemmel birleşimi ile karşımız çıkan BMW M6 Gran Coupe, BMW M mühendislerinin son harikalarından bir tanesi. Sade ve kusursuz görüntüsüne araç içindeki konforu da eklediğimizde ortaya çok iyi sonuçlar çıkıyor. Özel tasarlanmış deri koltuklarla kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu aracın, ön kısmındaki hava girişleri araca sportif bir görünüm sağlıyor.

M ızgaraların hemen arkasında başlayan araca özgü çizgilerle görünümü daha da kusursuzlaştıran BMW Mühendisleri, sadece görünüm ve rahatlığa değil; güç ve güvenliğe de bir hayli önem vermiş gibi görünüyor. Aracın teknik özelliklerini ele aldığımızda görünümü kadar iyi sonuçlar verdiğini görüyoruz.

BMW M6 Gran Coupe Teknik Özellikleri

Sportif ve sade görünüşüyle araba piyasasında dikkatleri üzerine çeken BMW M6 Gran Copue teknik özellikleri ile de sınıfındaki araçlardan ayrılıyor. M serisinin genelinde bulunan araç içindeki aktif ve pasif güvenlik sistemleri dışında bulunan Adaptif LED Farlar, hızınıza göre kendi ışığını ayarlıyor ve ona göre yolunuzu aydınlatıyor.

Fren ve park sistemleriyle kendinizi rahat hissetmenizi isteyen BMW yetkilileri, aracın kendi ağırlığının 1950 kg olduğunu belirtmiş. Taşıyabileceği maksimum yük kapasitesinin 535 kg olarak belirtildiği aracın, sportif ve şık görünümüne; üst düzey güvenlik sistemi ve gücünü eklediğimizde ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor.

 • 0-100 km/saat hızlanma:4.2 saniye
 • Maksimum hız km/saat:250 km/s
 • Güç:560
 • Tork:680
 • Motor Hacmi:4395
 • Silindir Sayısı:8

BMW M6 Gran Coupe Yakıt tüketimi için tıklayınız

22 Comments
 1. Uğur says

  Donanım açısından belirtmiş olduğunuz özellikler BMW M6 Gran Coupe modelini kusursuz kılıyor bence. Türkiye piyasasında bu aracı almak istesem acaba ne kadar öderim merak ettim.

 2. Ozan says

  Fren ve park sistemleri ile BMW M6 Gran Coupe modelinin özelliklerinin ne kadar iyi olduğu daha da net bir şekilde görülebiliyor. Ancak M6 modelinde yakıt tüketiminin biraz fazla olduğunu duymuştum acaba ne kadar doğru bu bilgi?

 3. Ahmet says

  Araçta gerçekten sportif açıdan bir görünüm var ve BMW’nin M6 modelleri arasında en çok sevdiğim aracının bu olduğunu direk söyleyebiliyorum.

 4. Ramazan says

  Ben M6 modelinin cabrio tipini daha çok seviyordum, ta ki bu BMW M6 Gran Coupe modeliyle karşılaşana kadar. Gerçekten vermiş olduğunuz teknik özellikler oldukça güzel, tabi bu aracın fiyatı da çok iyidir…

 5. Oğuz says

  BMW M6 Gran Coupe modelinin teknik özelliklerini hep merak etmişimdir ve sizin sitenizde bu özellikleri çok detaylı bir şekilde görebilme fırsatı buldum. Gerçekten paylaştığınız bilgiler için çok teşekkür ederim.

 6. Zehra a says

  4.2 saniyede 100 km hıza ulaşmasından motor gücüne kadar tek kelime ile harika bir araç. Kesinlikle tercih edilmeli bana göre.

 7. Sezen says

  BMW M6 Gran Coupe modelini hiç bu kadar hem donanım hem de teknik özellikleri ile birlikte detaylı bir şekilde araştıramamıştım. Vermiş olduğunuz bilgiler beni bu model hakkında çok aydınlattı, çok teşekkür ederim.

 8. Rüştü says

  BMW M6 Gran Coupe hakkında yakıt tüketimi açısından olumsuz şeyler duymamış olsam kesinlikle tercih edebileceğim bir model. Özellikle teknik özellikleri ve görünüşü tam da benim istediğim gibi.

 9. Gürol says

  Gerçekten beni en çok etkileyen BMW M6 Gran Coupe modelinde sportif görünüm. Bunun haricinde vermiş olduğunuz teknik bilgilere baktığımda da performansın yüksek olduğunu görebiliyorum.

 10. Meliha says

  Yük kapasitesi BMW M6 Gran Coupe modelinde gerçekten mükemmel. Yani ebatları da konfor açısından iyi görünüyor. Tabi ki yakıt tüketimi de çok önemli. Açıkçası ben yakıt tüketimini de merak ediyorum bu modelde.

 11. Oğulcan says

  BMW’nin M6 modeline Gran Coupe kasasını çok yakıştırdım. BMW M6 Gran Coupe modelinde öncelikli olarak merak ettiğim aslında yakıt tüketimi. Çünkü bana göre yakıt tüketimi çok önemli bir aracı alabilmem için.

 12. Berkay says

  Ben BMW M6 Gran Coupe modelindeki kemikli ve güçlü görünüşü çok beğeniyorum. Bana göre BMW’nin özellikle M serisinin en güçlü araçlarından bir tanesidir diyebilirim.

 13. Zülfikar says

  M serisinde bence değerlendirilmesi gereken bir model bu BMW M6 Gran Coupe modeli. Ama ben en çok yakıt tüketimi durumunu beğendim. Gerçekten yakıt tüketimi iyiyse benim tercih edebileceğim bir model.

 14. Muharrem says

  BMW M6 Gran Coupe özelliklerini açıkçası özellikle hız bakımından çok beğendim. Ancak yine de ben M6 modelinin başka bir kasa tipini tercih ederdim. Özelikle tercihim Cabrio olurdu.

 15. Sıla says

  Gerçekten M mühendislerinin mükemmel harikalarından biri olarak ben de bu BMW M6 Gran Coupe modelini değerlendirebilirim. Araç her türlü özelliği ile kendisine çekiyor resmen.

 16. Cemre says

  M6 Gran Coupe modelinin hızlanması benim için çok büyük avantaj. Benim gibi hız tutkunlarının kesinlikle tercih etmesi gereken bir BMW modeli bence.

 17. Açelya says

  BMW M6 Gran Coupe modelinin sportif duruşu, maksimum hızı, 560 gibi önemli bir beygir gücünün bulunması benim gibi bir araçtan performans bekleyen kişiler için çok iyi özellikler diyebilirim.

 18. Beril says

  Gran Coupe kasa tipini BMW modellerinde en çok BMW M6 Gran Coupe modeline yakıştırıyorum diyebilirim. Teknik özellikleri bir yana, sırf görüntüsü ve şıklığı açısından araç alacak olsam M6’nın bu modelini tercih edebilirim.

 19. Zenan says

  BMW’nin hem görüntüsü hem de teknik özellikleri ve konforu ile hastası olduğum tek model bu BMW M6 Gran Coupe modeli. Gerçekten bu araca sahip olmak için her şey yapabilirim.

 20. Talha Yokuş says

  100 km hıza 4.2 saniyede ulaşması ile ilgimi çekmiş bir araç. Ayrıca sadece hız ve şıklığa odaklanılmamış, Adaptif LED farlar ile sürücülerin daha rahat bir sürüş deneyimi tatmaları amaçlanmış. Gerçekten başarılı bir araç.

 21. Buket says

  4.2 saniyede 100 km hıza ulaşması BMW M6 Gran Coupe modelinin mükemmel bir hızlanmasının bulunduğunu gösteriyor aslında. Bunun haricinde diğer teknik özelliklerini ve aracın görünüşünü de çok beğendiğimi söyleyebilirim.

 22. Şerife says

  Hızına göre led farların kendini ayarlaması ne güzel bir özellik. Gerçekten BMW M6 Gran Coupe modelinde direk bu özelliği denemek istedim şu an.

Leave A Reply

Your email address will not be published.