BMW M6 Coupe

10

Bmw’nin M serisinin mühendislerinin bir harikası olarak görülen ve aerodinamik açıdan çok iyi bir seviyede olan BMW M6 Coupe, sürücüsüne mükemmel bir spor arabası zevki yaşatıyor. 2015 yılında piyasaya sürülen araç, 19 inç hafif alaşım jantlarıyla birlikte sizlere güzel bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Özellikle genişlik ve rahatlığıyla da konforlu sürüş deneyimleri yaşamanızı sağlayan bu araç, konforlu olduğu kadar güvenli olması nedeniyle de tercih edilmesi gereken araçlardan. Bmw M6 Coupe, teknik özellikleri bakımından da sınıfındaki araçlardan geri kalmayıp, onların önüne geçmiş gibi gözüküyor.

BMW M6 Coupe Teknik Özellikleri

M serisinin gözdelerinden olan BMW M6 Coupe teknik özellikleri bakımından da gayet güçlü ve dengeli duruyor. Şıklık ve rahatlığı, güvenlik ve güç ile harmanlayan bu aracın uzunluğu 4898 mm, genişliği ise 1898 mm olarak hesaplanmış.

Yüksekliği 1374 mm olan aracın yüksüz ağırlığı 1925 kg olarak paylaşılmış. İzin verilen maksimum ağırlığı bu model için 2350 kg olarak belirleyen BMW yetkilileri, otomobilin yük kapasitesinin 500 kg olduğunu belirtti. M Karbon seramik fren bulunan bu araçta, bu özel freni destekleyen ABS gibi fren sistemleri de bulunuyor. Güvenliği ve şıklığı esas olarak alan bu modelin fiyatı ise 946 bin TL civarlarında dolaşıyor.

 • 0-100 km/saat hızlanma:4.2 saniye
 • Maksimum hız km/saat:250 km/s
 • Güç:560
 • Tork:680
 • Motor Hacmi: 4395
 • Silindir Sayısı:8

BMW M6 Coupe Yakıt tüketimi için tıklayınız

10 Comments
 1. Ferit says

  946 bin TL mi? Benim sanırım hayatım boyunca alamayacağım bir model bu BMW M6 Coupe modeli. Gerçekten mükemmel özellikleri var ama çok pahalı açıkçası.

 2. Mert says

  Konforu vermiş olduğunuz ebat bilgilerinden anlaşılmaktadır ki oldukça iyi duruyor, açıkçası ben bu BMW M6 Coupe modelinin görüntüsünü de çok beğendim ama ne yazık ki 946 bin TL verebilecek bir gücüm yok.

 3. Ferhat says

  Yük kapasitesinin 500 kg olarak belirlenmesi aracın pek çok amaç için kullanılabileceğini, yük taşıma kapasitesinin oldukça iyi olduğunu görmekteyiz. BMW M6 Coupe modelinin özellikle hızlanması da benim için çok önemli ve aracın performansını oldukça güçlü buldum.

 4. Cemil says

  Coupe kasa tiplerini çoğu modele yakıştırırım. Özellikle BMW’nin M6 modeline ayrı bir yakışıyor. Benim bu BMW M6 Coupe modelini deneme fırsatım oldu. Muazzam bir gücü ve mükemmel fren sisteminin bulunduğunu söyleyebilirim.

 5. Hayri says

  BMW’nin M6 modelinde ben özellikle performans açısından aracı çok iyi buldum. Benim için bu aracın en önemli özelliği ise hızı, bence hızı çok iyi diyebilirim.

 6. Oğulcan says

  BMW M6 Coupe modelinin evet özellikleri çok iyi. Ama ben ömrüm boyunca biriktirsem 946 bin TL elde edemem, ne yazık ki bu araca bence hiçbir zaman sahip olamayacağım.

 7. Sercan says

  coupe kasa tipi M6ya yakışmış açıkçası. Onun haricinde BMW M6 Coupe modelinin maksimum hızlanması, hızlanma süresi ve diğer teknik özellikleri benim gözümde çok iyi görünüyor diyebilirim.

 8. Cenk says

  Coupe kasa tipi ve macinin bu tonu BMW M6’ya çok yakışmış. Zaten donanım ve teknik özellikleri açısından bence diyebilecek bir kelime yok. Gerçekten muazzam özelliklere sahip bir araç.

 9. Eşref Atılgan says

  Bir BMW hayranı olarak bu araç için söyleyebileceğim tek şey mükemmel olduğudur. Özellikle fren sistemleri ile güvenli bir sürüş deneyimi tadacakmışız gibi gözüküyor, tabi eğer 946 bin liraya sahip olabilirsek 🙂

 10. Mercan says

  Ben de bu rengi BMW M6 Coupe modeline çok yakıştırdım vallahi. Onun haricinde aracın teknik özellikleri ve ebatları tam istediğim gibi, M6 serisini zaten çok seviyorum.

Leave A Reply

Your email address will not be published.