BMW 750Ld xDrive Sedan

23

BMW’nin 7 serisinin en hoş arabalarından olan BMW 750Ld xDrive Sedan, yolcularının rahatlığını en çok önemseyen arabalardan bir tanesi. Şık tasarımı ve mükemmel görüntüsü ile de diğer tüm arabalardan ilk bakışta ayrılan bu araç, piyasaya sürüldüğünde birçok renk çeşidi ile karşımıza çıktı. Kendi zevkinize göre seçebileceğiniz bu araç, size rahat ve ferah yolculuk deneyimleri sunarken güvenliğinizi de arka plana atmıyor. Bir hayli güçlü malzemelerden oluşan bu araç, hem bulundurduğu teknolojiler ile hem de BMW’nin klasik sağlamlığı ile piyasadaki en güvenli ve güçlü arabalardan bir tanesi.

BMW 750Ld xDrive Yakıt Tüketimi

Dizel yakıt ile çalışan bir motoru bulunan BMW 750Ld xDrive yakıt tüketimi ile de klasik bir 7 serisi araç görünümü veriyor. Aracın egzoz salınım değerleri 169 g/km’dir. Araçtakiyakıt deposu hacmi ise 7 serisindeki diğer araçlar gibi 78 litre olarak belirlenmiş.

 • Şehir içi: 7.3
 • Şehir dışı: 5.9
 • Ortalama: 6.4

BMW 750Ld xDrive Teknik Özellikleri

Güç ve konforu bir arada bulunduran BMW 750Ld xDrive teknik özellikleri ile de klasikleşmiş BMW güvencesi içeriyor. Tüm tekerlerden çekişli olan arabanın uzunluğu 5079 mm, genişliği ise 1902 mm olarak belirlenmiş. Yüksekliği 1471 mm olan aracın, kendi ağırlığı ise 2055 kg olarak hesaplanmış.

 • 0-100 km/saat hızlanma: 4.7 saniye
 • Maksimum hız km/saat: 250 km/s
 • Güç: 400
 • Tork: 760
 • Motor Hacmi:2993
 • Silindir Sayısı: 6

BMW 740Ld xDrive Sedan .hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

23 Comments
 1. Ahmet says

  BMW’nin 7 serisindeki bu modelde gerçekten ben yakıt tüketimini çok uygun buldum. Bence kesinlikle BMW’nin 7 serisinde yer alan araçlar arasında bu ismin tercih edilmesi gerekiyor.

 2. Mehmet says

  4.7 saniyede 100 km hıza çıkabiliyor olması gerçekten aracın hızlanmasının çok iyi olduğunu gösteriyor. Eğer Türkiye’deki piyasasında fiyatı uygunsa şahsen benim çok beğendiğim ve tercih edebileceğim bir BMW modeli.

 3. Remzi says

  400 beygir gücü BMW’nin 7 serisindeki bu modeline açıkçası çok yakışmış diyebilirim. Zaten maksimum hızı, gücü ve diğer teknik özellikleri de muazzam görünüyor.

 4. Mustafa says

  Benim BMW’nin 7 serisinde rastladığım araçlarda genellikle ortalama yakıt tüketimi çok uygun ve BMW 750Ld XDrive Sedan modelinde de bu uygun yakıt tüketimi tablosu ile karşılaşabiliyorum. Bunun beraberinde zaten teknik özellikleri de görüntüsü de bence mükemmel.

 5. Rahmi says

  78 litre yakıt hacmi oldukça iyi belirlenmiş. Aynı zamanda BMW 750Ld xDrive Sedan modelinin ortalama yakıt tüketimini de çok iyi buldum. Bence aracın özelliklerine göre muazzam derecede tasarruflu bir yakıt tüketimi var.

 6. Selda says

  Ortalama yakıt tüketimi gerek motoruna gerek ise performansına göre oldukça iyi duruyor. Ben aracı tümüyle beğendiğimi söyleyebilirim.

 7. Rıza says

  4×4 çekiş sistemine sahip olan BMW 750Ld XDrive Sedan modelinin zaten teknik özelliklerine baktığımda beygir gücünü, torkunu da çok iyi buldum. Bence performansı yüksek bir araç aranıyorsa, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir BMW modeli.

 8. Hamza says

  Ben BMW’nin 7 serisindeki bu modelinde yakıt tüketimin,performansına rağmen çok iyi buldum. Eğer fiyatlarını uygun bulursam benim kesinlikle değerlendireceğim bir model.

 9. Münevver says

  Gücü açısından BMW’nin 7 serisinde bence kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir model BMW 750Ld xDrive Sedan modeli. Ben tercih edecek olan kişilere kesinlikle öneriyorum.

 10. Sercan says

  BMW 750Ld XDrive Sedan modelinde belirtmiş olduğunuz yakıt tüketimlerini gerçekten çok iyi buldum. 7 serisindeki bir modele göre tüketimlerin oldukça iyi olduğunu görebiliyorum. Performansı da zaten çok iyi, her iki açıdan da değerlendirebileceğim bir model.

 11. Melda says

  Ben bu modelin yakıt tüketimini 7 serisindeki bir araca göre gerçekten diğer yorum yapan arkadaşlarınki gibi çok iyi buldum. BMW 750Ld XDrive Sedan modeli gerçekten değerlendirilmesi gereken bir araç bana göre yakıt tüketimi açısından.

 12. Leyla says

  BMW 750Ld XDrive Sedan nedense benim 7 serisinde gerek hız gerek ise performans açısından çok ideal bulduğum bir model. Sedan kasa tipi çok yakışmış. Görüntüsünü de beğeniyorum.

 13. Yusufcan says

  BMW 750Ld xDrive yakıt tüketimi açısından gerçekten beğendiğim bir model. Bu özelliklere göre bu kadar tasarruflu bir yakıt tüketimi benim en çok hoşuma giden özellik oldu.

 14. Uğur says

  400 beygir gücü ve 250 km hızına bu BMW modelinin hayran kaldım. Bunun yanında aracın görüntüsü de zaten mükemmel. 7 serisinin en beğendiğim araçları arasında yer alıyor.

 15. Alican says

  Ortalama 6.4 litre yakıt tüketimi bana göre BMW’nin 7 serisindeki bir aracı için oldukça ideal. Ben sadece 0dan 100 km hıza çıkışını diğer modellerine göre biraz düşük buldum onun haricinde bir sorun göremedim.

 16. Ali Rıza says

  Genişliği ve diğer ebatları, BMW 750Ld XDrive Sedan modelinin hoşuma gitmiş durumda. Ben şahsen Sedan kasayı zaten BMW’nin her modeline yakıştırıyorum. Teknik özelliklerine de baktığımda gerçekten beğendiğim bir BMW modeli.

 17. Hürrem says

  4.7 saniyede 100 km hıza ulaşması BMW 750Ld XDrive Sedan modelinde hiç de fena bir hızlanma süresi değil bana göre. Görünüş açısından da çok güçlü duruyor zaten bence çok güzel bir BMW modeli.

 18. Varol says

  Açıkçası ben bu BMW 750Ld XDrive Sedan modelinin teknik özelliklerini ve görüntüsünü gerçekten çok beğendim. Bunun Türkiye’deki fiyatları hakkında daha detaylı bilgisi olan var mı acaba?

 19. Yeliz Atılgan says

  BMW ve siyah renginin hastası olduğumdan bu araca resmen hayran oldum. Özellikle genişliği ve asilliği ile beni cezbetti. Araca bir an önce binmek, güven ve konforu bir arada yaşamak istiyorum.

 20. Mirsu says

  4.7 saniyede hızlanması benim için çok güzel bir özellik. Benim gibi hız sevenlerin bence kesinlikle BMW modelleri arasında tercih etmesi gereken bir model.

 21. Özgür says

  BMW 750Ld xDrive modelini ben teknik özellikleri açısından çok iyi buldum. Özellikle görüntüsü de şahsen hoşuma gitti diyebilirim. Donanımsal olarak da istekleri karşılayan bir BMW modeli bana göre.

 22. Ayberk says

  Açıkçası hem teknik özellikleri hem de genel görüntüsü açısından BMW 750Ld XDrive Sedan modeli benim çok tuttuğum bir model. Konforunun da belirtmiş olduğunuz özelliklerinden dolayı iyi olduğunu düşünüyorum.

 23. Alper says

  BMW 750Ld XDrive Sedan modelinde şehir içi tüketim biraz fazla olsa da ortalama yakıt tüketimini açıkçası ideal buldum, onun haricindeki diğer özellikleri de muazzam görünüyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.