BMW 725d Sedan

19

Eşsiz dinamizmi ve sunduğu mükemmel konfor ile otomobil severlerin dikkatini çeken BMW 725d Sedan, modern tasarımı dışında konforu ile de sürücüleri cezbediyor. Tüm BMW modellerinde olduğu gibi bu araçta da eşsiz bir sürüş deneyiminin zevkine varabilirsiniz.

Özellikle genişliğiyle arka koltukta seyahat edecekler için konfor içinde bir yolculuk vaad eden bu lüks araç, bir şoför tarafından kullanılmak için tasarlanmış desek pek de yanlış söylemiş olmayız. Özellikle siyah renginin verdiği asaletle dikkat çeken araç, birçok renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Sadece mükemmel tasarımı ve eşsiz konforu ile değil, güvenliği ve gücü ile de sürücülere eşsiz sürüş deneyimleri yaşatmayı amaçlayan aracın teknik özellikleri dikkate alındığında da, BMW’nin diğer araçları gibi çok iyi veriler elde edildiğini görebiliyoruz.

BMW 725d Sedan Teknik Özellikleri

Şıklığı ve konforu ile sürücüleri heyecanlandıran BMW 725d Sedan teknik özellikleri ele alındığında da bir hayli güçlü ve güvenli gözüküyor. Yüksüz ağırlığı 1800 kg olan aracın, taşıyabileceği maksimum yük 660 kg olarak belirlenmiş.

Sunduğu fren sistemi ve park sistemleri gibi teknolojiler ile sürücüsünü hem rahat ettiren hem de güvenli bir sürüş deneyimi tatmasını sağlayan aracı, sağlamlık ve konforun kesişim noktası olarak tanımlasak hata etmiş olmayız.

 • 0-100 km/saat hızlanma: 6.9 saniye
 • Maksimum hız km/saat: 245 km/s
 • Güç: 231
 • Tork: 500
 • Motor Hacmi: 1995
 • Silindir Sayısı: 4

BMW 725d Sedan Yakıt tüketimi için tıklayınız

19 Comments
 1. Turan says

  Görünüşü açısından güvenilirliğini gösteren bir BMW modeli aslında. 245 km maksimum hızı da aracın gücünü iyi gösteriyor. Onun haricindeki belirtmiş olduğunuz teknik özelliklere de bayıldım açıkçası.

 2. Taner says

  Diğer 7 serisindeki araçlara göre bir tık daha hızlanması düşük olsa da özellikle BMW 725d Sedan modelinde konforun ve genişliğin bulunduğunu düşünüyorum özellikle ebatlarına bakınca. Teknik özellikleri açısından da güzel bir model olarak değerlendirilebilir.

 3. Mert says

  Açıkçası araçlardan çok iyi anladığımı söyleyebilirim ve 725d modeli teknik özellik açısından beni tatmin etmiş durumda. Zaten donanım olarak da son teknoloji kullanılmış.

 4. Tayfun says

  BMW 725d Sedan teknik özellikleri tam benim istediğim gibi. Araç gerçekten hem görüntü hem konfor hem de performans açısından bana çok uygun geldi, tam istediğim özelliklerde bir BMW modeli.

 5. Hakan says

  Konfor açısından gerçekten muazzam özelliklere sahip bir araç olup, BMW 725d Sedan kullanımı da oldukça keyif veriyor. Açıkçası şimdi direk yakıt tüketimi tablosunu araştıracağım.

 6. Mahsun says

  Ben BMW modellerine baktığımda nedense her açıdan bu modeli çok beğendim. Açıkçası vermiş olduğunuz bilgilerin de bu bakış açımda büyük önemi var diyebilirim

 7. Serdar says

  Maksimum taşıyabileceği yük miktarından aracın maksimum hızına, görüntüsüne kadar tek kelime ile muazzam diyebilirim BMW 725d Sedan modeli için. Şu an piyasasını bile merak ettim açıkçası…

 8. Leyla says

  Ben BMW’nin pek çok modelini araştırdım. Özellikle 7 serisinde kendime en uygun model olarak bu BMW 725d Sedan modelini gördüm. Benim için gerçekten tercih edilmesi gereken bir model.

 9. Seyfi says

  BMW 725d Sedan modelini tüm ayrıntıları ile gerçekten araştırmak istiyordum. Siteniz sayesinde pek çok detaylı bilgiye ulaştım, bilgiler için çok teşekkür ederim.

 10. Yeliz says

  BMW 725d Sedan modelinin siyah rengi gerçekten çok yakışıyor bence de, açıkçası konfor açısından da çok uygun bir model olduğunu söyleyebilirim, belirtmiş olduğunuz ebatlar da zaten bunu kesinlikle açıklıyor.

 11. Deniz says

  BMW 725d Sedan modelinin teknik özellikleri zaten çok iyi ama bunun yanında fren ve park sistemleri aracın kullanımını gerçekten kolaylaştırıyor diyebilirim. Ben özellikle bu iki sistemi çok beğendim.

 12. Oğuz says

  BMW 725d Sedan modelinin ben en çok Türkiye piyasasındaki fiyatlarını merak ediyorum, çünkü gerçekten tam istediğim özelliklere sahip bir araç ve eğer uygun bir fiyat ile karşılaşırsam kendi kendime neden olmasın diye soruyorum.

 13. Yüksel says

  Aracın teknik özelliklerini ben özellikle çok sevdim. Hızı, beygir gücü, hızlanma süresi tam benim isteklerimi karşılaşaybilen türden oluşuyor. Acaba Türkiye’deki fiyatları ne kadar olur?

 14. Rahmi says

  BMW 725d Sedan modelinin ilk olarak resimdeki rengi gözüme çarptı, ben çok yakıştırdım. onun haricinde gerek konfor açısından ebatları gerek teknik verileri çok iyi görünüyor.

 15. Barış says

  Ben bu BMW 725d Sedan modelinin görüntüsünü, teknik özelliklerini falan beğendim ama tek merak ettiğim konu park sistemi. Park sistemi gerçekten güçlü mü deneyen var mı acaba?

 16. Leyla says

  Ben bu aracın fotoğraflarını incelemiştim detaylı olarak. Siteniz sayesinde teknik özelliklerine de net bir şekilde ulaştım. Gerçekten bu iki durumu birleştirdiğimde BMW 725d Sedan modelinde gerçekten konforu yakalayabildiğimi söyleyebilirim.

 17. Ülkü says

  BMW 725d Sedan modeli güzel bir araç, Sedan kasa tipini de çok yakıştırdım. Bilen varsa söyleyebilir mi fiyatlar gerçekten ülkemizde şu an ne durumda?

 18. Ceren says

  Hızlanma süresi olarak BMW 725d Sedan modelini biraz düşük bulsam da bana göre istekleri karşılayabilecek bir BMW modeli. 7 serisindeki önemli araçlarından bir tanesi bence.

 19. Dilara says

  6.9 saniyede 100 km hız açıkçası bana göre çok iyi, bazı arkadaşlar beğenmemiş ama benim için yeter hatta artar bile diyebilirim. Hızı açısından bu BMW 725d Sedan modelini gerçekten beğendim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.