BMW 640i xDrive

22

BMW’nin şıklığı dışında genişliği ile dikkat çeken aracı BMW 640i xDrive, sportif duruşu ile son derece rahat yolculukları sürücülerine garanti ediyor. Belirgin çizgileri ile otomobil severlerin rüyasını süsleyen bu şık aracın içine girdiğinizde de kendinizi evinizde gibi hissetmeniz muhtemel.

Bulundurduğu tam 11 aydınlatma sistemi ile rahatlığınızı bir hayli önemseyen araç, Özel Esanslı Ortam İklimlendirme sistemi ile birçok güzel kokuya sadece birkaç tuş uzaklıkta olduğunuzu söylüyor. Birçok renk seçeneği ile karşımızda duran bu lüks sportif aracın teknik özellikleri ele alındığında da gayet incelenebilir bir araç olduğu anlaşılıyor.

BMW 640i xDrive Teknik Özellikleri

Sportif duruşu ve yaşattığı enfes konfor ile sürücülerin tüm isteklerini karşımalayı amaçlayan BMW 640i xDrive teknik özellikleri ile de güçlü bir sistem ve güvenli yolculuklar yaşamanızı sağlıyor. Yüksüz ağırlığı 1795 kg olan araç, sınıfının araçları ile kıyaslandığında hafif denebilecek bir ağırlığa sahip.

Taşıyabileceği maksimum yük 660 kg olarak belirlenen bu sportif araç, BMW Connected Drive özelliği ile yapacağınız yolculukları daha güvenli ve rahat hale getiriyor. Araçta bulunan BMW Yardımcı Pilot sistemi ile görmek istediğiniz her şey araçta tam önünüzde olacaktır. Ayrıca bu sistem sayesinde park etme alışkanlıklarınız da değişecek ve çok daha rahat edeceksiniz.

 • 0-100 km/saat hızlanma:6.3 saniye
 • Maksimum hız km/saat:250 km/s
 • Güç:258
 • Tork:400
 • Motor Hacmi:1998
 • Silindir Sayısı:4

BMW 640i xDrive Yakıt tüketimi için tıklayınız

22 Comments
 1. İsmail says

  BMW’nin bu modelinde özellikle yardımcı pilot sistemi benim çok hoşuma gitti ve ilgimi çekti. Açıkçası BMW teknolojiyi çok iyi kullanıyor ve araç kullanımını günden güne daha da kolaylaştırıyor.

 2. İhsan says

  Yardımcı pilot sistemi, connected drive özelliği aracın donanımsal olarak daha güçlü bir duruma getirmiş durumda. BMW 640i XDrive modelinin en çok tuttuğum iki donanımsal özelliği bu olarak değerlendirebilirim.

 3. Serkan says

  6 serisinin özellikle donanımsal özellikleri açısından en güçlü modellerinden bir tanesi bence bu BMW 640i XDrive modelidir. Bunun yanında 258 beygir gücü, mükemmel bir maksimum hız durumu oluşturmuş bu araçta.

 4. Lütfü says

  BMW’nin bu modelinde en beğendiğim durum sportif görünüşü açıkçası. Zaten teknik özelliklerine diyecek bişey yok mükemmel görünüyor.

 5. Erol says

  Gerek donanım gerek ise performans açısından BMW’nin 7 serilerine oldukça yakın diyebilirim BMW 640i XDrive modeli için. Bence daha düşük fiyatlı ve 7 serisinin özellikleri ile benzer bir BMW modeli aranıyorsa tercih edilmesi mümkün bir araç.

 6. Hakan says

  BMW 640i XDrive modelinin sportif görünümü ve eşsiz donanımları benim en çok beğendiğim özellikleri arasında yer alıyor. Gerçekten benim param olsa tercih edebileceğim bir BMW modeli.

 7. Hasan says

  Benim de ihsan gibi en çok hoşuma giden özelliği BMW 640i XDrive modelinde yardımcı pilot sistemi. Artık sürüşlerdeki zorluklar resmen BMW’nin teknoloji sistemi ile ortadan kalkıyor.

 8. Yaver says

  BMW 640i XDrive modelinde 6 serisinin en üstün özelliklerini, donanımlarını ve performansını görebildiğimi söyleyebilirim. Gerçekten çok tuttuğum bir model ve açıkçası piyasasını şu an merak etmekteyim.

 9. Yasemin says

  Eğer BMW 640i XDrive modelinde bahsetmiş olduğunuz yardımcı pilot sistemi tahmin ettiğim bir özellikse gerçekten benim ihtiyacım olan bir sistem, çünkü açıkçası araç sürüşünde fazla iyi olmadığımı söyleyebilirim ama bu sistem bana yardımcı olacaktır.

 10. Tayfun says

  BMW 640i XDrive modelinin sportif görünüşü ve teknik özellikleri gerçekten en çok beğendiğim yönleri arasında. BMW’nin 6 serisinde yer alan en önemli modellerden bir tanesi diyebilirim.

 11. İlker says

  BMW 640i XDrive modeli benim için eşsiz özellikler içeriyor. Connected Drive özelliği araca eşsiz bir donanım katıyor şahsen ben çok beğendim.

 12. Sezer says

  Aracın görünüşü bile muazzam duruyor. Zaten teknik özelliklerine edilebilecek tek bir olumsuz kelime yok. Açıkçası vermiş olduğunuz bu bilgilerden sonra BMW 640i XDrive modeline bakış açım değişti diyebilirim.

 13. Caner says

  Özel Esanslı Ortam İklimlendirme sisteminden bahsetmişsiniz. Beni teknik özelliklerinden sonra bu BMW 640i XDrive modelinin en etkileyen özelliği bu oldu gerçekten.

 14. Polat says

  Çoğu yorumda gördük biraz klasik olacak ama BMW 640i XDrive modelini yardımcı pilot sistemini ben dışarıdan biraz biliyorum ve gerçekten mükemmel bir sistem. Resmen araç kullanımını yüzde ellinin üstünde bir oranda kolaylaştırıyor diyebilirim.

 15. Mürsel says

  6 serisindeki araçlarda hızı açısından, görüntüsü ve donanım paketleri açısından en beğendiğim BMW modellerinden bir tanesi bu BMW 640i XDrive modelidir. Gerçekten bu aracı çok araştırdım ve hastasıyım diyebilirim.

 16. Gamze says

  Yorumlarda gördüm ama değinmeden geçemedim açıkçası. BMW 640i xDrive modelinde benim de en çok sevdiğim özellik Özel Esanslı Ortam İklimlendirme sistemi oldu. Gerçekten çok merak ediyorum kullanırken vermiş olduğu esansı.

 17. ilyas says

  6 serisinin kullanım kolaylığı ve konfor açısından bana göre tercih edilebilecek en önemli modellerinden bir tanesi bu BMW 640i XDrive modeli. Gerçekten teknik özelliklerine de hayran kaldığımı söyleyebilirim.

 18. Yunus Emre İleri says

  Diğer sedan araçlara göre hafifliği ile dikkat çeken bir araç. Bir de Connected Drive özelliğini denemiş biri olarak, sürüş keyfinizi maksimuma çıkarttığını söyleyebilirim.

 19. Gülsüm says

  Benim de bu modelde en çok hoşuma giden, diğer arkadaşların olduğu gibi BMW Connected Drive özelliği oldu. Ben araç kullanmaya çok üşenen ama araçlara bayılan birisiyim, benim için mükemmel bir özellik

 20. İlker says

  BMW’nin 6 serisindeki güzel bir model. BMW 640i XDrive modelini benim bir kere deneme fırsatım olmuştu. Kesinlikle tavsiye edebilirim.

 21. Tanju says

  BMW’nin gerçekten üretim açısından taktir ettiğim bir modeli bu BMW 640i XDrive. Çünkü hem görünüşü hem de hızlanması benim için çok iyi bir boyutta.

 22. Alpercan says

  11 aydınlatma sisteminin bulunması, maksimum hızı ve diğer teknik özellikleri dikkate alındığında gerçekten BMW 640i XDrive modeli tercih edilebilecek bir araba.

Leave A Reply

Your email address will not be published.