BMW 640d xDrive Gran Coupe

14

İlk kez 2011 yılında Shangai Otomobil Fuarında görücüye çıkan BMW 640d xDrive Gran Coupe, mükemmel dış görünüşü ve şıklığı dışında, aerodinamiği sayesinde de dikkat çekiyor. Birçok renk çeşidi ile karşımıza çıkan aracın, içerisinde bulunan deri koltuklar hem araca daha şık bir görüntü kazandırıyor hem de daha rahat bir yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Yıllık vergisini 5797 TL olan aracı satın aldığınızda, 2 yıl garantisi ile birlikte almış oluyorsunuz. Rahatlığı ve şıklığı dışında güvenlik konusunda da bir hayli üst seviyede olan bu araç, teknik özellikleri açısından da sınıfı çok rahat geçmiş gibi gözüküyor.

BMW 640d xDrive Gran Coupe Teknik Özellikleri

Konforu ve mükemmel görüntüsüyle dikkat çeken BMW 640d xDrive Gran Coupe teknik özellikleri ile de otoritelerden tam not almış durumda. Uzunluğu 5007 mm olan aracın, genişliği 2081 mm, aks aralığı ise 2968 mm olarak hesaplanmış.

Aracın boş ağırlığının 1945 kg olduğunu belirten BMW yetkilileri, bagaj kapasitesinin ise 460 lt olduğunu, ayrıca aracın motoru sayesinde bir hayli güçlü olduğunu belirttiler. Araçta bulunan fren ve park sistemleri ile birlikte daha güvenli ve sağlıklı yolculuklar edebilir, kimisi için büyük bir sorun olan ‘park sorunu’nu gayet basit bir hale getirebilirsiniz.

 • 0-100 km/saat hızlanma: 5.2 saniye
 • Maksimum hız km/saat: 250 km/s
 • Güç: 313
 • Tork: 630
 • Motor Hacmi: 2993
 • Silindir Sayısı: 6

BMW 640d xDrive Gran Coupe Yakıt tüketimi için tıklayınız

14 Comments
 1. Sadık says

  BMW 640d xDrive Gran Coupe modelinin gerçekten teknik özellikleri ve görüntüsü mükemmel görünüyor. Kesinlikle BMW tutkunlarının tercih etmesi gereken bir model.

 2. Kemal says

  BMW’nin 640d xDrive Gran Coupe modelinin hızlanması, beygir gücü, maksimum hız durumu gerçekten çok iyi. Ben aracın konfor ve görüntüsünü de çok beğendim. Gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir BMW modeli her açısından.

 3. yasin says

  Bu modelde kapasite açısından genişliğin hissedilmesi, konforun görülmesi gerçekten mümkün. Tabi ki aracın teknik özellikleri iyi olsa da benim için BMW 640d XDrive Gran Coupe modelinin yakıt tüketim durumu da oldukça önemli. Bunu da araştırmam gerekiyor.

 4. Serkan says

  Şu yıllık vergi olayı beni benden alıyor. Evet BMW 640d XDrive Gran Coupe modeli çok güzel, teknik özellikleri konforu ve birçok noktası gerçekten beni çok etkiledi ama bu aracı satın alcak parayı bulsam bile açıkçası her yıl 5797 TL ödemek nedir. Bir türlü anlayamadım.

 5. Semina says

  6 serisinde özellikle park sorunu yaşayan kişilerin gerçekten tercih etmesi gereken bir model bu BMW 640d XDrive Gran Coupe modeli. Benim açımdan yakıt tüketimi konusu çok önemli, bu aracın yakıt tüketimi acaba nasıl?

 6. Kürşat says

  Ben BMW 640d XDrive Gran Coupe modelinde gördüğüm gibi BMW’nin pek çok modelinde xDrive ismini görüyorum. Gerçekten bu ne demek merak ediyorum. Bilen var mı acaba?

 7. Tufan says

  BMW 640d XDrive Gran Coupe nedense benim en çok hoşuma giden BMW modelleri arasında yer alıyor. Benim bu araç için en uygun bulduğum özellik hızı. Maksimum hızlanması çoğu BMW modeline göre bence gayet iyi durumda.

 8. Nalan says

  Valla benim de tek takıldığım nokta diğer yorum atan arkadaşların olduğu gibi BMW 640d XDrive Gran Coupe modelindeki vergi oldu. Bu kadar para nasıl vergi olarak konulabilir anlamış değilim gerçekten çok fazla.

 9. Suzan says

  BMW 640d XDrive Gran Coupe modelinin teknik özelliklerini inceledim. Benim merak ettiğim Gran Coupe ve Coupe kasa tipleri arasındaki farkı? Özellikle yakıt tüketimi açısından bir farkı var mı bunu gerçekten merak ediyorum.

 10. Elif says

  5.2 saniyede 100 km hıza ulaşmasından beygir gücüne, lüks görünümüne kadar BMW 640d XDrive Gran Coupe modelinin her özelliğine aşık oldum resmen. Bu araca sahip olmak isterdim kesinlikle.

 11. Gökhan says

  Gerçekten park sorununu BMW 640d XDrive Gran Coupe modeli çözmüş durumda diyebiliyorum bu yazınızdan sonra. Ben bu özelliğini bilmiyorum ve gerçekten hayran kaldım.

 12. Çağrı says

  Ben bu BMW 640d XDrive Gran Coupe modeline Cabrio kasayı da çok yakıştırıyorum. Ancak bu kasası da resmen arabaya cuk diye oturmuş. 5.2 saniyede hızlanması, maksimum hızı çok iyi görünüyor, güçlü bir araç.

 13. Onur Kuşak says

  Park konusunda büyük sorunlar yaşadığım için bana ilaç gibi gelecek bir araç. Ayrıca konfor ve güvenli duruşu ile de dikkatimi çekti. BMW 640d xDrive sanırım bir sonraki arabam olacak.

 14. Lara says

  BMW 640d XDrive Gran Coupe modelinin kasa tipinden görüntüsüne, hızlanmasına ve teknik özelliklerine kadar her şeyiyle mükemmel olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten benim tercihe edebileceğim bir model.

Leave A Reply

Your email address will not be published.