BMW 640d xDrive Cabrio

12

Genişlik ve güvenlik açısından sürücülere son derece iyi bir hizmet sunan BMW 640d xDrive Cabrio, rahatlık ve şıklık açısından da bir o kadar iyi. Araç ilk olarak 2012 yılında üretilmeye başlandı. Alman otomotiv devi BMW’nin,sınıfının birçok arabasından daha şık görünümüyle dikkat çeken bu aracına şıklık özelliğini veren ise, ferah ve dikkat çekici üstü açık görüntüsü.

Birçok renk seçeneğiyle beraber gelen aracın satış fiyatı ise yaklaşık 112 bin Euro olarak belirlenmiş. Aracın teknik özellikleri dikkate alındığında da kendi klasmanında hayli ön sıralarda yer aldığı görülebiliyor.

BMW 640d xDrive Cabrio Teknik Özellikleri

Şık görüntüsüyle sevenlerinin göz bebeği durumunda olan BMW 640d xDrive Cabrio teknik özellikleri kapsamından değerlendirildiğinde dikkat çekici özelliklerle merak edenleri baş başa bırakıyor. Uzunluğu 4894 mm, genişliği ise 1894 mm olan aracın yüksekliği 1365 mm olarak belirtilmiş.

Yüksüz ağırlığı 1895 kg olan aracın taşıyabildiği yük kapasitesi ise 535 kg olarak belirlenmiş. Araç, içinde bulunan ABS, EBD gibi fren sistemleriyle size bir hayli güvenli bir sürüş deneyimi sunmayı amaçlıyor. Aracın ön ve arkasında bulunan süspansiyonlar sayesinde de, bozuk veya tümseklerle dolu yollarda rahatça seyahat etmeniz mümkün hale geliyor.

 • 0-100 km/saat hızlanma:5.4 saniye
 • Maksimum hız km/saat:250 km/s
 • Güç: 313
 • Tork: 630
 • Motor Hacmi: 2993
 • Silindir Sayısı: 6

BMW 640d xDrive Cabrio Yakıt tüketimi için tıklayınız

12 Comments
 1. Harun says

  Nedense Cabrio tipini en çok BMW modellerine yakıştırıyorum ve BMW 640d XDrive Cabrio modelinde bu kasa tipini ayrı bir yakışmış buldum. Teknik özellikleri açısından da muazzam bulduğum bu aracın 112 bin Euro değerinde bir piyasası bulunması da beni açıkçası üzdü.

 2. Elif says

  112 bin Euro olarak belirttiğiniz BMW 640d XDrive Cabrio modelinin acaba şimdiki fiyatı ne kadar? Ya da 112 bin Euro üretimden sonraki fiyatı mıydı?

 3. Esra says

  BMW 640d XDrive Cabrio modelinin gücüne, hızına ve performansına baktığımda aracın 112 bin Euro değerinde olmasını gerçekten hak ettiğini düşünüyorum. Bu özelliklerdeki bir araç için hiç uçuk değil, gayet uygun bir fiyatı var.

 4. Sıla says

  Cabrio kasa tipli araçları ben genellikle çok seviyorum. Sportif görünüşü beni çok etkiliyor. BMW 640d XDrive Cabrio modelinde de bu etkilenmeyi yaşadım. Zaten teknik özellikler açısından mükemmel bir araç.

 5. Kemal says

  BMW 640d XDrive Cabrio modelinde üstü açık özellik beni en çok etkileyen şey oldu. Görünüm açısından muazzam duruyor zaten performansı da çok iyi diyebilirim. Fiyatları acaba ne kadar

 6. Aylin says

  Aslında ben BMW’de Cabrio kasa olsun yeter düşüncesinde olanlardanım. Pek bir ayrım gözetmeksizin her modelini alabilirim. Ama tabi ki bu modelinin de teknik özellikleri mükemmel görünüyor.

 7. Erol says

  640d xDrive modelinin birçok kasasından direk bu Cabrio kasa tipini tercih ederdim. Gerçekten üstü açık arabalara hayranlığım bitmiyor.

 8. Elif says

  BMW 640d XDrive Cabrio modeli 112 bin Euro fiyatı gerçekten hak ediyor. Evet ülkemize göre fiyatı çok uçuk ama gerçekten aracın teknik özelliklerine bakıldığında fiyatının yine de iyi olduğunu ben şahsi olarak düşünüyorum.

 9. Adnan Çekici says

  Üstü açık arabaların uzun olması gerektiğini düşünen birisi olarak 4894 mmlik uzunluğu ile ikna olmuş vaziyetteyim. Ayrıca süspansiyonları sayesinde de her yolda rahatlıkla aracı sürebilirim.

 10. Şeyma says

  5.4 saniyede 100 km hıza çıkabiliyor, gerçekten BMW 640d XDrive Cabrio modelinin en çok sevdiğim özelliklerinden bir tanesi. Bir de tabi ki kasa tipini çok beğendim. Cabrio kasa çok yakışmış.

 11. Elifsu says

  Cabrio kasa tipli BMW modellerini her zaman için beğenmiştim, BMW 640d XDrive Cabrio modeli ayrı bir güzel duruyor bence.

 12. Yaşar says

  Cabrio kasa tipli araçlara benim de hayranlığım her zaman olmuştur, özellikle bu BMW 640d XDrive Cabrio modeli benim için ayrı bir güzellikte. Kırmızı renk de çok yakışmış.

Leave A Reply

Your email address will not be published.