BMW 630i

13

Şıklık ve güç denince akla gelen ilk otomobil markalarından olan Alman otomotiv devi BMW’nin 6 serisinin araçlarından olan BMW 630i tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor gibi gözüküyor. Şık tasarımı ve aerodinamik yapısıyla dikkat çeken aracın siyah, kahverengi ve beyaz renkleri hayli dikkat çekiyor. Sürücüye sunduğu üst seviye konforla sahibini rahat ettiren araçta bulunan 2 kapı araca sade ve kusursuz bir görünüm getiriyor.

Aracın teknik özellikleri ele alındığında ise, güçlü ve klasik BMW standardında bir hizmet sunduğunu görebiliyoruz. Üretime başlangıç yılı 2007 olan aracı satın almak isterseniz ise 154 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

BMW 630i Teknik Özellikleri

Bahsettiğimiz gibi, özellikle 2 kapısıyla sadeliğinden ödün vermeyen araç BMW 630i teknik özellikleri açısından da bir hayli güçlü ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanızı vaat ediyor. 2 kapısı olsa da 4 koltuğa sahip olan aracın uzunluğu 4820 mm, genişliği ise 1855 mm olarak hesaplanmış. 1373 mm yükseklik sunan aracın bagaj hacmi ise 450 lt olarak belirlenmiş.

Kendi ağırlığı 1495 kg olan BMW 630i’nin ulaşabileceği maksimum ağırlık ise 1940 kg olarak belirlenmiş. İçinde bulundurduğu fren sistemleri ve benzer teknolojilerle 630i, güç ve tasarımı bir arada bulunduran nadir araçlardan bir tanesi.

 • 0-100 km/saat hızlanma:6.4 saniye
 • Maksimum hız km/saat:250 km/s
 • Güç: 272
 • Tork:315
 • Motor Hacmi:2996
 • Silindir Sayısı:6

BMW 630i Yakıt tüketimi için tıklayınız

13 Comments
 1. Yusuf says

  Aracın fiyatını bir BMW modeline göre çok uçuk bulmadım açıkçası. BMW 630i modelinin teknik özelliklerini değerlendirmeye aldığımda gerçekten hak ettiği bir miktar olduğunu satış fiyatı için söyleyebilirim.

 2. Fahri says

  6 serisinin şık tasarımı ile en sevdiğim modelleri arasında yer alıyor BMW 630i modeli. 154 bin TL’lik fiyatı ise araçtaki donanım ve teknik güç durumu göz önünde bulundurulduğunda benim gözümde bir hiç adeta diyebilirim.

 3. Ferman says

  Genellikle özelliklerinde konforundan çok sık bahsetmişsiniz, açıkçası benim bu BMW 630i modelini deneme fırsatım oldu ve gerçekten konfor konusunda çok haklısınız. BMW’nin diğer modelleri de konforlu ancak bu modelinde gerek sürüş keyfi gerek ise konfor durumu ayrı bir güzel.

 4. Nafız says

  Resimde göstermiş olduğunuz 630i modeline siyah renk gerçekten çok yakışmış. Ben bu aracın en çok hızlanmasına ve içerisindeki donanımlara hayran kaldım. BMW’nin en sevdiğim modellerinden bir tanesi.

 5. Alican says

  BMW 630i modelindeki teknik özellikleri incelemeye aldığımda gerçekten 154 bin TL’nin çok uygun bir fiyat olduğunu söyleyebilirim. Eğer yakıt tüketimi de iyiyse bence değerlendirilmesi gereken bir model diyebilirim.

 6. İrfan says

  BMW’nin 6 serisindeki modelleri arasında tercih yapacak olursam gerçekten ben de bu BMW 630i modelini tercih ederdim. Gayet uygun özellikleri var ve yakıt tüketimini de araştırmıştım, çok iyi. Bence tercih edilmesi gereken bir model.

 7. Ahmet says

  6.4 saniyede 100 km hıza çıkması diğer 6 serisindeki BMW modellerine göre biraz düşük gibi dursa da açıkçası BMW 630i modeli benim için gerçekten üst düzey özelliklere sahip, yeterli.

 8. Zeynep says

  Ben bu aracın iç hacim olarak çok konforlu olduğunu düşünüyorum vermiş olduğunuz bilgilere bakınca. Gerçekten güzel teknik özelliklere de sahip ve bence tercih edilebilir bir model.

 9. Dervan says

  2 kapılı sportif görünümlü tam hayalimdeki bir araç bu BMW 630i modeli. Teknik özellikleri açısından hızı ve diğer durumları da açıkçası bana iyi geldi.

 10. Burak says

  154 bin TL’ye BMW 630i gibi bir araca sahip olmak gerçekten çok güzel bir şey. Bana göre BMW’nin en kaliteli ve uygun fiyatlı arabalarından bir tanesi bu model.

 11. Kudret Beler says

  2 kapılı araçlardan şu ana kadar gördüklerim arasında en asil ve klas olanı bu araba diyebilirim. Ayrıca 450 ltlik bagajı sayesinde de birçok yükü aynı anda taşıyabilecekmişiz gibi.

 12. Kerim says

  Tercih edilmesi gereken BMW modelleri arasında bu BMW 630i modelini söyleyebilirim. Pek çok deneme fırsatım bulunan BMW modelleri arasında en çok tuttuğum araçlar arasında sayabilirim.

 13. Uras says

  Araç hem görüntü hem de teknik özellikler açısından gerçekten muazzam özelliklere sahip görünüyor. BMW 630i modelini ben şahsen çok seviyorum.

Leave A Reply

Your email address will not be published.