BMW 550i xDrive

15

2017 yılının Mart ayında piyasaya sürülen yeni nesil BMW 550i xDrive, 5 serileri arasında en iyi aerodinamiğe sahip araç olarak dikkat çekiyor. Standart olarak 19 inçlik mavi kaliperli jantlarla gelen araç, aynalarından yan eteklerine, bagaj üstünden egzoz çıkışlarına kadar mükemmel bir sportif görünüm sergiliyor. Araç, içerisinde bulunan deri koltuklar ile size son derece rahat bir sürüş deneyimi sağlıyor.

BMW 550ixDrive Teknik Özellikleri

M5 serisinin teknoloji ile harmanlanmış yeni aracı BMW 550ixDrive teknik özellikleri açısından sınıfının en iyileri arasında. SPORT ve SPORT+ isimli 2 mükemmel sürüş deneyimiyle karşımıza çıkan aracın sürüş modları sayesinde direksiyonun hissiyatı ve süspansiyonun yoldaki gerginliği değişebiliyor. Aktif şerit değiştirme uyarı sistemi, adaptif hız sabitleme gibi özellikleri bulunan aracın bir de ‘Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi’ teknolojisi bulunuyor.

Bu sayede navigasyon sistemiyle beraber gideceğiniz yere en kısa yoldan ulaşabiliyorsunuz ve kaybolma, yolların gidişinde zaman kaybı gibi yaşanan problemler direk ortadan kalkıyor. BMW Connected sistemi ile park sonrası aracınızı bulamadığınız takdirde entegre kamera ile telefonunuzdan izleme şansına da sahipsiniz. Ayrıca bu araç için üretilen park asistanı ile de daha kolay bir şekilde park etmeniz mümkün.

 • 0-100 km/saat hızlanma: 4.0 saniye
 • Maksimum hız km/saat: 250 km/s
 • Güç: 462
 • Tork: 650
 • Motor Hacmi: 4400
 • Silindir Sayısı: 8

BMW 550i xDrive Yakıt tüketimi için tıklayınız

15 Comments
 1. Hüseyin says

  Donanım paketini açıkçası bu BMW 550i xDrive modelinde çok iyi ve dolu buldum. Maksimum hızı ve torku, motor gücü gibi özellikleri de oldukça iyi duruyor. Türkiye’deki fiyatlarına göre değerlendirebileceğim bir model.

 2. Namık says

  Ben bu Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi sistemini ilk defa duyuyorum. Acaba BMW’nin bu modelindeki yer alan sistem ne işe yarıyor bir bilgisi olan var mı?

 3. Nalan says

  BMW 5 serisinin teknolojiyi en iyi kullanan modelleri arasında BMW 550i XDrive modelini inceleyebilirim. Gerçekten bence yüksek teknoloji arıyorsanız, BMW 550i XDrive modelini tercih etmelisiniz.

 4. Kemal says

  BMW 550i xDrive modeli, 5 serisinin en çok beğendiğim modelleri arasında yer alıyor. Gerçekten bana göre değerlendirilebilecek bir model. Performansı ve özellikleri çok iyi görünüyor.

 5. Kamil says

  Sport donanım tipiyle BMW 550i XDrive modeli gerçekten çok güçlü tutulmuş. BMW’nin 5 serisindeki en önemli ve kaliteli araçlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

 6. Hayrettin says

  BMW 550i XDrive modelinin sportif görüntüsünün yanında maksimum hızını çok beğendim. Ben de Namık’ın yorumuna katılıyorum ben de açıkçası Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi ne demek merak ediyorum.

 7. Görkem says

  5 serisinin en hızlı araçlarından bir tanesi BMW 550i XDrive modeli. Gerçekten 4.0 saniyede 100 km hıza ulaşması aracın mükemmel bir performansının bulunduğunu gösteriyor.

 8. Kazım says

  BMW modelleri arasında en çok görünüşünden etkilendiğim 5 serisindeki modellerden bir tanesi. Açıkçası ben Türkiye’deki satış fiyatlarını çok merak ediyorum.

 9. Lara says

  4.0 saniyede 100 km hıza ulaşması ve maksimum hızı gerçekten çok iyi, ama ben de çoğu yorum yapan arkadaş gibi Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi teknolojisini merak ettim açıkçası.

 10. Hayri says

  4.0 saniyede 100 km hıza ulaşması benim en beğendiğim özelliklerinden bir tanesi oldu açıkçası bu BMW 550i XDrive modelinde. Performans ve hız açısından bence kesinlikle tercih edilmesi gereken bir model diyebilirim.

 11. İsmail says

  Sportif görünümün yanında, bu görüntüye yakışacak maksimum hız ve 100 km’ye ulaşma hızını da bu BMW 550i XDrive modelinde görebiliyorum. Bana göre BMW’nin hız açısından tercih edilmesi gereken bir modeli.

 12. mehmet rıza says

  Özellikte fotoğrafta bulunan parlak gri rengindeki araç beni gerçekten cezbetti. Gerçek zamanlı trafik bilgisi ile de özellikle yaşadığım İstanbul’da en boş yolları tercih edeceğim.

 13. İsmail says

  Çoğu arkadaş gibi BMW’nin bu modelinde ben de Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi bu sistemi merak ettim. Gerçekten bilen yok mu hiç cevap gelmemiş?

 14. Tuna says

  BMW 550i XDrive modelinde özellikle görüntüyü çok beğendim, merak ettiğim en önemli konulardan bir tanesi ise yakıt tüketimi tablosu açıkçası.

 15. Melda says

  BMW 550i XDrive gerçekten 7 serisindeki çoğu araca göre daha iyi bir hızlanmaya sahip, 4.0 saniyede 100 km hıza ulaşmak ne demek gerçekten ben bayıldım.

Leave A Reply

Your email address will not be published.